Dormeo taštičková matrace Options Silver, 90x200, akce 1+1 matrace zdarma

matrace Options (1)
  • matrace Options (1)
  • matrace Options (2)
  • matrace Options (3)
30 nocí na vyzkoušení Akce 1+1 zdarma

Matrace Options Silver je nová matrace značky Dormeo, která poskytuje zdravý a kvalitní spánek. Navíc díky okouzlujícímu vzhledu upoutá vaši pozornost. Více informací

 do 5-6 pracovních dní
10 490
8 669 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Dormeo
Záruka:
6 let

Vrstvy matrace - celková výška 20 cm:
1) 2 cm pěny Formacell všité do potahu
2) 2 cm pěny Ecocell®
3) 14 cm vrstva taštičkových pružin
4) 2 cm pěny Ecocell®
5) ošetření Argentum obsažené v potahu

Jádro matrace je tvořeno 14 cm vrstvou taštičkových pružin, které jsou umístěny mezi 2 cm vrstvami pěny Ecocell, díky čemuž poskytuje skvělou oporu. Do potahu jsou všité 2 cm pěny Formacel, což dodává extra pohodlí. 

Taštičkové pružiny
Taštičkové pružiny jsou umístěny každá samostatně, což jim umožní nezávisle se přizpůsobit vašemu tělu. Zároveň předchází nežádoucímu přenostu pohybu, který by narušoval váš klidný spánek.
Do matrace jsme začlenili poslední generaci taštičkových pružin, které dodávají matraci větší stabilitu a výšku. Pružiny jsou extrémě odolné.

Ecocell®
Jádro je tvořeno z vysoce kvalitní pěny Ecocell, která je navržena pro skvělé pohodlí a oporu při spánku. Pěna je vysoce přizpůsobivá a zároveň umožňuje efektivní cirkulaci vzduchu - tím zajistí suché a hygienické spánkové prostředí.

Pěna Formacell
2 cm vrstva pěny Formacell je všitá do vrchní části potahu. Pěna je o trochu tvrdší než paměťová pěna a je perfektním doplňkem pěny Ecocell.

Ošetření Argentum
Pro extra ochranu matrace jsme přidali ošetření Argentum, které poskytuje ochranu proti bakteriím, mikrobům a nežádoucímu zápachu. To dělá z matrace Options Silver mimořádně čistéa svěží prostředí pro spánek.

Viskóza je přidaná do potahu - díky ní matrace větrá a poskytuje chladivý efekt během horkých nocí.

 

matrace Options (2) matrace Options (3)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů