Dormeo sada polštář a přikrývka Naturefeel Velikost 140x200

sada polštář a přikrývka Naturefeel (1)
  • sada polštář a přikrývka Naturefeel (1)
  • sada polštář a přikrývka Naturefeel (2)
  • sada polštář a přikrývka Naturefeel (3)
  • sada polštář a přikrývka Naturefeel (4)
  • sada polštář a přikrývka Naturefeel (5)

Sada polštáře a přikrývky Naturefeel je vyrobena převážně z bavlny, která navozuje pocit přírody a materiál Tencel to ještě více podtrhuje. Polštář je vhodný pro všechny spánkové polohy. Můžete regulovat výšku polštáře. Lze prát na 40 °C. Sada 140x200 cm + 50x70 cm nebo 200x200 cm + 2x 50x70 cm. Více informací

 do 5-6 pracovních dní
2 590
2 141 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Dormeo
Záruka:
2 roky

Praktické a pohodlné řešení pro vaši ložnici

Pro milovníky přírodních materiálů a udržitelného způsobu života představujeme Sadu Dormeo Nature Feel. Tato sada obsahuje polštář a přikrývku, které svými přírodními materiály nezatěžují vaši pokožku ani životní prostředí. S krásným designem vyšívaných lístků přinese tato sada kousek přírody do vaší ložnice.

Přírodní materiály pro život v souladu s životním prostředím

Sada Dormeo Nature Feel má krásné vyšívání inspirované přírodou na povrchu polštáře i přikrývky. Vrchní materiál je vyroben z kombinace bavlny a polyesteru, která zaručuje skvělou prodyšnost a odolnost a zároveň je příjemná na dotek. Přikrývka i polštář mají náplň z kombinace vysoce prodyšných vláken Wellsleep® a přírodních vláken Tencel™.

Záruka nekonečného pohodlí

Modální vlákna Tencel™ jsou vyráběna s využitím ekologických postupů a zajišťují dlouhodobý přirozený komfort a čisté životní prostředí. Modální vlákna jsou přirozeně šetrná k pokožce a mimořádně měkká na dotyk. V kombinaci s pokročilými mikrovlákny Wellsleep®, tvoří vysoce prodyšný produkt, který vás v noci dozajista zahřeje.

Přikrývka a polštář pro každého

Sada Dormeo Natural Feel je k dispozici ve dvou rozměrech: přikrývka 140 x 200 cm nebo 200 x 200 cm a polštář 50 x 70 cm. Polštář má praktický zip na straně, díky kterému můžete  odebrat nebo přidat náplň a upravit výšku a tvrdost polštáře podle svých potřeb. Proto je polštář vhodný pro všechny spací polohy - na zádech, na břiše, či na boku. Celou sadu můžete prát v pračce na 40°C.

sada polštář a přikrývka Naturefeel (2) sada polštář a přikrývka Naturefeel (3) sada polštář a přikrývka Naturefeel (4) sada polštář a přikrývka Naturefeel (5)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů