Dormeo sada polštář a přikrývka Inspiration Velikost 140x200 Azurová

sada polštář a přikrývka Inspiration (4)
  • sada polštář a přikrývka Inspiration (4)
  • sada polštář a přikrývka Inspiration (1)
  • sada polštář a přikrývka Inspiration (2)
  • sada polštář a přikrývka Inspiration (3)

Sada polštáře a přikrývky Sleep inspiration je nádherně měkká, hebká a barevná. Výplň je 100% hypoalergenní z mikrovláken Wellsleep® pro extra objem a příjemný pocit. Přikrývku lze využívat po celý rok. Klasický polštář je ideální pro všechny spánkové polohy. 2 barvy: korálová a azurová. Jednolůžko: přikrývka 140x200 cm + 1x polštář 50x70 cm. Dvoulůžko: 200x200 cm 2x polštář 50x70 cm. Více informací

 do 5-6 pracovních dní
1 790
1 479 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Dormeo
Záruka:
2 roky

Útulná a stylová sada pro vaši ložnici

Lehněte si a ujistěte se, že je to pro vás to nejlepší! Sada je vyplněna mikrovlákny Wellsleep® pro perfektní prodyšnost a extra objem. Tato sada vás okamžitě oslní a uchvátí. Je k dispozici ve dvou barvách: korálově růžová a azurově modrá.

Měkká a prodyšná

Využili jsme 100% Wellsleep® mikrovlákem pro extrémně lehkou a měkkou výplň, která zároveň zaručuje dokonalou cirkulaci vzduchu.

V přikrývce najdete speciální prošívání, které zajistí, že výplň bude držet na svém místě a během praní se nepřesune na jedno místo, takže udrží svůj tvar. Mikrovlákna Wellsleep® zajišťují ten největší komfort, který si dovedete představit. Zároveň jsou hypoalergenní a šetrné k vaší pokožce.

Podpůrný polštář pro každou polohu

Tento klasický polštář je skvělý pro všechny spánkové polohy. Jedna straná má 3D vzhled a poskytuje tak příjemný pocit masáže, zatímco druhá strana je hladká. Komfort, podpora a prodyšnost v jednom polštáři.

Jednoduchá údržba

Sada je plně pratelná na 40 °C. Po vyprání a po usušení polštář i přikrývku protřepejte. Ujistěte se, že jste obě části perfektně vysušili.

sada polštář a přikrývka Inspiration (1) sada polštář a přikrývka Inspiration (2) sada polštář a přikrývka Inspiration (3)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů