Dormeo PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY Velikost 80x200

PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY (5)
 • PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY (5)
 • PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY (1)
 • PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY (2)
 • PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY (3)
 • PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY (4)
 • PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY (6)
 • PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY (7)
 • PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY (8)
 • PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY (9)
 • PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY (10)

Vylepšete si spánek novou přistýlkou, která je speciálně navržena pro všechna roční období. Jedna strana vás v teplejších měsících ochladí, zatímco druhá vás zahřeje, když je chladněji. Jádro z paměťové pěny se 3 komfortními zónami vám pomůže rychleji usnout a probudit se svěží, s hygienickým ošetřením AirX a CleanEffect. Ideální pro matrace, pohovky, karavany, kempování, nebo podlahy. Více informací

 do 5-6 pracovních dní
2 290
1 893 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Dormeo
Kód výrobku:
110069665
Záruka:
2 roky

JAK MŮŽE PŘISTÝLKA VYLEPŠIT VAŠI POSTEL

Přistýlka je rychlý, jednoduchý a cenově dostupný způsob, jak vylepšit jakýkoli povrch na spaní, od hrudkovité, staré pohovky, až po starou, nepohodlnou matraci. Dodává další vrstvu pohodlí, opory a odpružení a nejlepší, jako jsou ty od společnosti Dormeo, mají přidané funkce, díky nimž jsou ještě efektivnější.

 

TERMOREGULACE PRO SKVĚLÝ SPÁNEK PO CELOU NOC

Pro skvělý spánek existuje mnoho ingrediencí, ale jednou z těch nejjasnějších, kterou často přehlížíme, je dobrá termoregulace - udržování těla ve správné teplotě pro usnutí, samotný spánek a probouzení se s novou energií.

 

DVĚ STRANY, PRO VŠECHNA ROČNÍ OBDOBÍ

Velkou novinkou Dormeo Přistýlky Warm & Cool je to, že nabízí dvě přistýlky v jedné, pro maximální pohodlí po celý rok.

 • Na jedné straně jsou vylepšena vlákna Tencel ™ Lyocell, vyrobená z rostlin eukalyptu. Tento pozoruhodný materiál má vynikající absorpční schopnosti vlhkosti, dýchá s tělem a udržuje vás v suchu a chladu, když je teplé počasí. Vlákna Tencel ™ Lyocell jsou přirozeně hypoalergenní, snižují růst bakterií a nepříjemný zápach, s ultraměkkým pocitem, který je skvělý pro citlivou pokožku.
 • Druhá strana je speciálně navržena pro chladnější měsíce, která izoluje vaše tělo a udržuje ho v teple, takže si můžete snadno užívat spánek po celou noc.

 

3 ZÓNY POHODLÍ

Jádrem této 4cm přistýlky je vrstva paměťové pěny, která se přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytne vám potřebnou oporu tam, kde ji potřebujete. Tři zóny poskytují další pohodlí:

-          hlava a krk jsou jemně masírovány vejcovitou zónou,

-          kyčelní zóna nabízí větší oporu

-          zóna nohou poskytuje zvýšenou prodyšnost se vzduchovými kanály.

 

HYGIENA PRO BEZPEČNĚJŠÍ SPÁNKOVÉ PROSTŘEDÍ

V posteli trávíme hodně času, takže hygiena je důležitá. Proto jsou strany přistýlky Dormeo Warm & Cool Memory pokryty látkou AirX System, která je prodyšná a zajišťuje nepřetržitou cirkulaci vzduchu. Snímatelný, pratelný potah je také vylepšen ošetřením CleanEffect® pro antibakteriální, antimikrobiální a protiprachovou ochranu proti roztočům, která může snížit zápach a pomoci při alergiích a citlivé pokožce.

PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY (1) PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY (2) PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY (3) PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY (4) PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY (6) PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY (7) PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY (8) PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY (9) PŘISTÝLKA WARM & COOL MEMORY (10)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů