Dormeo Přistýlka Bamboo Topper 4+2 Velikost 180x200

Přistýlka Bamboo Topper 4+2 (2)
 • Přistýlka Bamboo Topper 4+2 (2)
 • Přistýlka Bamboo Topper 4+2 (1)
 • Přistýlka Bamboo Topper 4+2 (3)
 • Přistýlka Bamboo Topper 4+2 (4)
 • Přistýlka Bamboo Topper 4+2 (5)
 • Přistýlka Bamboo Topper 4+2 (6)
 • Přistýlka Bamboo Topper 4+2 (7)
 • Přistýlka Bamboo Topper 4+2 (8)

Zvyšte oporu a pohodlí vašeho spánku! Přistýlka má 4 cm podpůrné pěny Ecocell® a 2 cm pohodlné a adaptabilní paměti. Přírodní bavlněná vlákna v potahu a přírodní bambusová viskózová vlákna zajišťují optimální hospodaření s vlhkostí. Navrchu je přistýlka prodyšná, poskytuje ochranu proti roztočům a bakteriím. Potah má protiskluzové body a je snímatelný a pratelný. Více informací

 do 5-6 pracovních dní
5 490
4 537 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Dormeo
Kód výrobku:
110051813
Záruka:
2 roky

HLAVNÍ VÝHODY PŘISTÝLKY

Dormeo je odborník na spánek, který přináší do vašeho domova pohodlí, péčí a harmonii. Naším posláním je dopřát dobrý a kvalitní spánek co největšímu počtu lidí, protože chceme přispět k blahu, zdraví a štěstí našich zákazníků. Proto vyvíjíme kvalitní výrobky, které jsou testovány a certifikovány nezávislými laboratořemi. Pečlivě vybíráme kombinace materiálů vysokých standardů.

Všichni víme, že spánek je důležitým faktorem v našem životě a vlastně kvalita vašeho spánku má přímý vliv na kvalitu vašeho života, úroveň energie a pohodu.

 

ZMĚŇTE VLASTNOSTI VAŠÍ POSTELE

Pokud váš povrch, kde spíte, není podpůrný, není pohodlný, je příliš tvrdý nebo příliš měkký, bude to mít za následek bolest zad a špatnou kvalitu spánku. V tomto případě potřebujete buď novou matraci, nebo novou přistýlku. Přistýlka je skvělý způsob, jak oživit nebo změnit styl a vlastnosti vaší postele. Přidá značnou vrstvu měkkosti nebo podporu pro vaše tělo a pro správný a kvalitní spánek.

Optimální přistýlka má primárně kombinovat měkkost s podporou. Její hlavní funkcí je umožnit vašemu tělu dobré nastavení páteře během spánku a nabídnout optimální prostředí pro spaní.

 

PŘISTÝLKA BAMBOO 4+2

Zvyšuje podporu a pohodlí spacích ploch. Má 4 cm podpůrné pěny Ecocell® a 2 cm pohodlné a adaptabilní paměťové pěny prošívané v potahu. Má přírodní bavlněná vlákna v potahu a přírodní bambusová viskózová vlákna pro optimální řízení vlhkosti. AirX Systém zajišťuje zvýšení prodyšnosti a suché a svěží prostředí na spaní. CleanEffect® pro ochranu proti prachovým roztočům, bakteriím a zápachu. Snímatelný a pratelný potah.

 

SLOŽENÍ PŘISTÝLKY:

 • 4cm Ecocell® pěny
 • 2cm paměťové pěny v potahu
 • AirX Systém podel celého obvodu
 • Snímatelný a pratelný potah

 

BAMBUSOVÁ VISKÓZOVÁ VLÁKNA V POTAHU

Bambusová viskózová vlákna jsou nejudržitelnějším zdrojem na světě. Bambusové viskózové vlákno v textilii: 100% biologicky rozložitelný způsob měkkosti. Měkká a vysoce absorpční bambusová vlákna podporují skutečné vlastnosti regulace teploty, takže je dokonale vhodná pro použití v létě i v zimě. Díky vyšší absorpci vlhkosti bavlny nabízejí vlákna z viskózy z bambusu suché a zdravější prostředí na spaní. Vašemu spánku prospěje i pocit šetrnosti k životnímu prostředí.

 

HLAVNÍ VLASTNOSTI:

 • Pomáhá redukovat množení bakterií
 • Reguluje vlhkost
 • Suché prostředí pro kvalitní spánek
 • Přírodní vlákna
 • Pohodlný a relaxační spánek
 • Komfort
 • Vysoce absorpční

 

ECOCELL® PĚNA

Jádro přistýlky je podpůrné, vyrobené z vysoce kvalitní pěny Ecocell®. Nabízí vynikající body přizpůsobivosti a díky své elastické povaze se dokáže přizpůsobit jedinečným konturám vašeho těla, čímž poskytuje i velký komfort. Elasticita je dána trojrozměrnou buněčnou strukturou pěny.

Ecocell® je prodyšná pěna, která umožňuje efektivní cirkulaci vzduchu, takže můžete spát v suchém a hygienickém prostředí.


PAMĚŤOVÁ PĚNA

Dormeo Přistýlka Bamboo 4+2 má extra komfortní vrstvu 2cm paměťové pěny všitou do potahu. Přistýlka se zcela přizpůsobí tvaru, hmotnosti a teplotě vašeho těla. Poskytuje dokonalou podporu vašemu krku, zádům a hlavě, což vede ke zdravějšímu a přirozenějšímu spánku. Jejími hlavními přínosy jsou úleva od tlaku a bolesti a dodání klidného a podpůrného spánku až do rána.

 

OŠETŘENÍ CLEANEFFECT®

Potah je obohacen o CleanEffect® ošetření. Díky této úpravě je tato přistýlka hypoalergenní a antibakteriální. Zajistí, že vaše přistýlka zůstane svěží a bez zápachu.

 

AIRX SYSTÉM

Po celém obvodu přistýlky je AirX Systém tkanina, která je prodyšná a zajistí nepřetržitou cirkulaci vzduchu, to poskytuje svěží a suché prostředí pro spánek.


SNÍMATELNÝ POTAH

Potah přistýlky je snímatelný a pratelný pro zvýšenou hygienu. Protiskluzové body na spodní části zajistí, že se přistýlka nebude pohybovat a zůstane na stejném místě po celou noc.

VŠESTRANNÉ VYUŽITÍ

Na pohovky a gauče.

Pro lidi, kteří žijí v malých apartmánech a potřebují řešení pro přespání hostů.

Pro lidi, kteří hledají jednoduché řešení, pokud jde o cestování (do stanu, do karavanu ...).

Pro studenty, jejichž domovem je kolej – nemusí mít nutně peníze nebo prostor na novou matraci, ale chtějí pohodlné řešení pro spaní.

Pro lidi, kteří doma cvičí.

Přistýlka Bamboo Topper 4+2 (1) Přistýlka Bamboo Topper 4+2 (3) Přistýlka Bamboo Topper 4+2 (4) Přistýlka Bamboo Topper 4+2 (5) Přistýlka Bamboo Topper 4+2 (6) Přistýlka Bamboo Topper 4+2 (7) Přistýlka Bamboo Topper 4+2 (8)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů