Dormeo Přistýlka AIR+ Velikost 160x200

Přistýlka AIR+ (1)
  • Přistýlka AIR+ (1)
  • Přistýlka AIR+ (2)

Proměňte vaši matraci, pohovku nebo podlahu v pohodlnější prostředí na spaní s touto inovativní přistýlkou, která nabízí 4 vrstvy podpory pro vaše tělo. Chytře navržená s technologií Ecocell® a Octaspring®. Přistýlka má 3 odlišné zóny pro zajištění maximálního komfortu. Systém AirX zajišťuje cirkulaci vzduchu, aby vás udržel v chladu a suchu, zatímco ošetření CleanEffect ji udržuje déle čerstvější. Více informací

 do 5-6 pracovních dní
6 490
5 364 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Dormeo
Kód výrobku:
110051839
Záruka:
2 roky

SPECIÁLNĚ NAVRŽENÁ PRO ZVÝŠENÍ POHODLÍ A RELAXACE

Dormeo má dlouholeté zkušenosti s výzkumem, navrhováním a výrobou nejkvalitnějších produktů, které vám poskytnou nejlepší spánek. A abychom se ujistili, že se probudíte uvolnění, osvěžení a připravení začít svůj den. Naší poslední novinkou je přistýlka Air+, která promění vaši matraci v podpůrnější, pohodlnější postel, aby se zmírnily bolesti zad.

EXTRA PODPORA, KDE JI POTŘEBUJETE

Postel, která je příliš tvrdá nebo příliš měkká, nepohodlná a neposkytuje dostatečnou podporu, může vést k bolestem zad a bezesným nocím, takže jste unavení a neschopní užívat si dne. Ale nyní si již nemusíte kupovat novou matraci, s novou přistýlkou Air+ a jejími čtyřmi vrstvami relaxačního pohodlí, proměníte nepohodlnou postel na dokonalé prostředí na spaní.

  • Jádro tvoří dvě vrstvy Ecocell pěny s pružnou, 3D buněčnou strukturou, která se přizpůsobí vašemu tělu a poskytne pevnou podporu a pohodlí páteře. Unikátní design umožňuje výborné proudění vzduchu, aby vaše postel byla suchá a hygienická, a poskytuje tak zdravější prostředí pro spaní.
  • Vrstva paměťových pěnových pružin Octaspring® poskytuje stálou, vlastní podporu. Přizpůsobí se každému tvaru a pohybu vašeho těla. Tato inovace poskytuje dynamickou podporu pro všechny spánkové polohy, ať už na boku, zádech nebo na břiše.
  • Potah je vyroben z vláken TENCEL™, měkká a prodyšná tkanina vyrobena z přirozeně pěstovaného bukového dřeva za použití procesu šetrného k životnímu prostředí. Má ošetření CleanEffect®, aby byla svěží, bez bakterií, roztočů a pachů.
Dormeo Air+ Topper
  • potah TENCEL™ s ošetřením CleanEffect®
  • 1,5 cm vrstva Ecocell® 
  • 4 cm vrstva Octaspring® pružin
  • 1,5 cm vrstva Ecocell®

3 ZÓNY KOMFORTU

Jádro Octaspring® je navrženo se třemi speciálními zónami pro maximální pohodlí, individuálně uzpůsobenými pro různé potřeby hlavy a krku, boků a chodidel.

PRODYŠNÝ A STYLOVÝ DESIGN

Přistýlka má sofistikovaný vzhled, který jde ruku v ruce s jehím skvělým designem - krásný bílý kruhový vzor, který je exkluzivní pro řadu Air+. Boky přistýlky jsou pokryty nejnovějším systémem AirX, prodyšným materiálem, který zajišťuje nepřetržitou cirkulaci vzduchu a pohodlí. Spodní strana je opatřena protiskluzovými body, takže zůstává bezpečně na místě po celou noc.

výška7cm

Dormeo Air+ Topper


PŘISTÝLKA PRO HOSTY NEBO PRO VĚTŠÍ POHODLÍ PŘI KEMPOVÁNÍ

I když přistýlka funguje nejlépe na matraci, lze ji použít i k přeměně pohovky na přívětivější postel, položení na podlahu nebo do karavanu, aby se zajistilo pohodlí domova při cestování. Lehká a snadno manipulovatelná. Je ideální všude, kde potřebujete dobrý spánek.

 
Přistýlka AIR+ (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů