Dormeo přikrývka Inspiration, korálově růžová Velikost 200x200 Azurová

přikrývka Inspiration (5)
  • přikrývka Inspiration (5)
  • přikrývka Inspiration (1)
  • přikrývka Inspiration (2)
  • přikrývka Inspiration (3)
  • přikrývka Inspiration (4)

Kvalitní přikrývka Sleep inspiration je barevná, prodyšná a útulná přikrývka pro všechna roční období. Výplň z vláken Wellsleep® pro extra objem a příjemný pocit. K dispozici ve dvou barvách: azurová a korálová. Lze prát v pračce na 40 °C. Rozměry: 140x200 cm a 200x200 cm. Více informací

 do 5-6 pracovních dní
1 390
1 149 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Dormeo
Záruka:
2 roky

Svěží a komfortní spánek po celý rok

Přiveďte čerstvý vzduch do své ložnice oslnivou duší Dormeo Sleep Inspiration. Tato nádherně měkká přikrývka je vyrobena z hladké tkaniny s prošitím v příjemném vzoru nafouknutých kapes a je dostupný ve dvou barvách odpovídajících celé kolekci Sleep Inspiration - korálové růžové a azurové modré.

Přirozená přikrývka plná mikrovláken

Přikrývka Dormeo Sleep Inspiration je vyrobena z jemné látky s jemným a hladkým pocitem na dotek. Je naplněna moderními mikrovlákny Wellsleep®, která zajišťují, že je přikrývka plně prodyšná a také vhodná pro alergiky. Plnění je rovnoměrně rozptýleno v kapsách, které zabraňují přesunutí výplně na jedno místo během praní.

Extra objem i po vyprání

Wellsleep® mirkovlákna, která se používají k plnění, zajišťují, že je přikrývka plně prodyšná a mimořádně měkká. Jedinečná struktura přikrývky vytváří vzduchové kapsy, které dodávají další objem. Je plně pratelná při teplotě 40 °C, takže ji můžete vždy udržovat svěží a čistou.

Vhodná pro všechna roční období

Kvalitní přikrývka Sleep inspiration je barevná, prodyšná a útulná přikrývka pro všechna roční období. Výplň z vláken Wellsleep® pro extra objem a příjemný pocit. K dispozici ve dvou barvách: azurová a korálová. Lze prát v pračce na 40 °C. Rozměry: 140x200 cm a 200x200 cm.

přikrývka Inspiration (1) přikrývka Inspiration (2) přikrývka Inspiration (3) přikrývka Inspiration (4)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů