Dormeo polštář Siena Klasický

polštář Siena Klasický (6)
  • polštář Siena Klasický (6)
  • polštář Siena Klasický (1)
  • polštář Siena Klasický (2)
  • polštář Siena Klasický (3)
  • polštář Siena Klasický (4)
  • polštář Siena Klasický (5)

Klasický polštář Siena je měkký a pohodlný a představuje skvělou volby pro všechny, kteří během spánku potřebují ortopedickou podporu. Polštář je vyroben ze speciálně vyvinutých mikrovláken, které neabsorbují vlhkost a jsou odolné proti skvrnám. Je vhodný pro všechny spací polohy. Celý polštář lze prát na 60°C. Velikost polštáře je 70x80 cm Více informací

 do 5-6 pracovních dní
690
570 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Dormeo
Záruka:
2 roky

Mikrovlákno Wellsleep advanced představuje obrovský pokrok oproti tradičním polyesterovým vláknům, která byla běžná před půl stoletím. Toto mikrovlákno je nejen opravdu všestranné, co se týče použití a funkce, ale také má neuvěřitelné tepelné vlastnosti. Toto mikrovlákno je velmi příjemné na dotek a nepohlcuje vlhkost, proto je přirozeně odolné vůči skvrnám. Jedinečná struktura vlákna vytváří vzduchové kapsy, které polštáři přidávají na objemu a připomínají pravé peří, což jej odlišuje od ostatních polštářů. Polštář je navržen tak, aby poskytoval vaší šíjihlavě a ramenům veškerou potřebnou oporu, abyste si mohli dopřát pohodlný a nerušený spánek.

Klasický polštář s veškerou oporou pro nerušený spánek

Klasický polštář Dormeo Siena můžete prát v pračce na 60°C, proto je ideální pro osoby, které musí pravidelně prát své polštáře.

Polštář založený na moderní technologii

Klasický polštář Dormeo Siena je měkký a příjemný a poskytuje náležitou oporu vaší hlavě a šíji.

Ideální volba pro všechny, kteří dávají přednost polštářům klasického tvaru.

Výplň z mikrovlákna Wellsleep advanced je prodyšná a dodává polštáři objem a oporu.

Polštář můžete prát v pračce na 60°C, snadno se udržuje čistý. Vydrží i časté praní.

polštář Siena Klasický (1) polštář Siena Klasický (2) polštář Siena Klasický (3) polštář Siena Klasický (4) polštář Siena Klasický (5)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů