Dormeo polštář Memosan Anatomic

polštář Memosan Anatomic (1)

Anatomický polštář Memosan se třemi vrstvami je vyroben z paměťové pěny je ideální pro všechny typy spánkových poloh. Výšku a pevnost polštáře lze nastavit přidáním a odebráním jednotlivých vrstev. Je prodyšný a poskytuje svěží, čisté a antialergenní prostředí. Potah je vyroben ze 100% bavlny a lze ho prát na 60 °C. Velikost 30x50 cm. Více informací

 do 5-6 pracovních dní
990
818 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Dormeo
Záruka:
2 roky

100% paměťová pěna pro pohodlí a oporu

Polštář Dormeo Memosan Trio je anatomicky tvarovaný polštář vyrobený ze speciální viskoelastické paměťové pěny, která se přizpůsobí vašim pohybům, vaší váze a teplotě. Během spánku vám tak zajistí maximální pohodlí.

Polštář je vyroben ze dvou vrstev viskoelastické paměťové pěny a jedné vrstvy pěny Ecocell, která je anatomicky tvarovaná. Tyto tři vrstvy umožňují nastavit tvrdost polštáře, a zároveň také přizpůsobit jeho výšku.

Anatomický polštář se výborně hodí pro ty, kdo běžně spí na zádech nebo na boku. Dokáže totiž vytvořit ideální oporu hlavě, krku, ramenům a páteři.

Velmi se doporučuje osobám, které potřebují vzhledem ke svému zdraví nebo povaze práce tvrdší polštář. Polštář Memosan Trio totiž dokáže uvolnit tlak vyvíjený na páteř.

Polštář má velmi kvalitní potah, který lze sundat a vyprat v pračce na 60 °C.

Přírodní síťovinový materiál 3D Airmesh pro výbornou prodyšnost

Potah anatomického polštáře Memosan Trio obsahuje síťovinový materiál 3D Airmesh, který zaručuje dokonalou prodyšnost. Díky tomu bude polštář vždy svěží a suchý. Tento praktický prodyšný potah lze sundat a vyprat v pračce na 60 °C.

Anatomický tvar pro úžasný spánek

Anatomický tvar polštáře Dormeo Memosan Trio zaručuje zdravý a pohodlný spánek bez bolesti krční páteře a zad. Hodí se pro všechny generace, protože se jeho flexibilní struktura dokáže přizpůsobit každému bez ohledu na věk, hmotnost a tvar těla.

Tento polštář je velmi oblíbený mezi seniory, protože zajišťuje výbornou oporu během spánku, ale ocení ho i mladí. Paměťová pěna zabraňuje spánku v nepřirozených polohách, které mají za následek bolesti krční páteře. Navíc se polštář neustále neposouvá ke kraji postele.

Paměťová pěna je materiál, který se dokáže přizpůsobit vašemu tělu, a pak se znovu vrátit do původního tvaru.

Díky tomu:

  • nemusíte polštář přes spaním naklepávat a upravovat do vhodného tvaru
  • nemusíte řešit změny tvaru polštáře při dlouhém spánku – Memosan Trio poskytne skvělou oporu po celou dobu
  • vám polštář dlouho vydrží, protože se nezploští a udrží si svou elasticitu
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů