Dormeo polštář Inspiration Klasický Azurová

polštář Inspiration Klasický (4)
  • polštář Inspiration Klasický (4)
  • polštář Inspiration Klasický (3)
  • polštář Inspiration Klasický (5)
  • polštář Inspiration Klasický (6)
  • polštář Inspiration Klasický (7)

Klasický polštář Sleep inspiration je vypněn mikrovlákny Wellsleep® pro perfektní prodyšnost a objem. Ideální pro všechny typy spánkovách poloh. Jedna strana má masážní 3D efekt, druhý je hladká. Plně pratelný na 40 °C. 2 dostupné barvy: korálová a azurová. Velikost 50x70 cm. Více informací

 do 5-6 pracovních dní
590
488 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Dormeo
Záruka:
2 roky

Pro noc plnou klidného spánku

Ať už spíte na boku, břiše nebo na zádech, klasický polštář Dormeo Sleep Inspiration vám zaručí celou noc pohodlného spánku. Je vhodný pro všechny styly spaní a klasický rozměr 50 x 70 cm se hodí k jakémukolipovlečení, který již máte doma.

Prodyšný měkký polštář poskytující optimální podporu

Díky nejkvalitnějším materiálům dostupných na trhu, klasický polštář Dormeo Sleep Inspiration zaručuje podpůrný a pohodlný spánek. Náplň je vyrobena z Wellsleep® mikrovláken, které zajišťují skvělou prodyšnost . Jedinečná struktura Wellsleep® vláken vytváří vzduchové kapsy, které dodávají polštáři extra objem a díky tomu je extrémně měkký a zároveň poskytuje optimální podporu vašeho krku a hlavy. 

Nejlepší materiály

Jedna strana má masážní 3D efekt, který bude jemně masírovat vaši hlavu a krk. Druhá strana je příjemně hladká.  Strany polštáře jsou opatřeny AirX Systémem, který zajišťuje nepřetržitou cirkulaci vzduchu.

Snadná údržba a regulace výšky

Polštář Dormeo Sleep Inspiration má krásné lemování ve 2 barvách, které odpovídají všem produktům v řadě Sleep Sensation: korálově růžový a azurově modrý. Polštář má také zip, který umožňuje výškovou regulaci; jednoduše vyjměte nebo doplňte náplň. Celý polštář je plně pratelný při teplotě 40 °C.

polštář Inspiration Klasický (3) polštář Inspiration Klasický (5) polštář Inspiration Klasický (6) polštář Inspiration Klasický (7)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů