Dormeo polštář Inspiration Anatomický Korálově růžová

polštář Inspiration Anatomický (3)
  • polštář Inspiration Anatomický (3)
  • polštář Inspiration Anatomický (1)
  • polštář Inspiration Anatomický (2)

Anatomický polštář Sleep inspiration je vyroben z paměťové pěny a je ideální pro spánek na zádech a na boku. Dokonale se přizpůsobuje konturám hlavy a krku. Prodyšný potah zajišťuje efekt masáže. Velikost polštáře 30x50 cm. Více informací

 do 5-6 pracovních dní
790
653 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Dormeo
Záruka:
2 roky

Zdravý spánek s anatomickým polštářem Dormeo

Spěte v přirozené poloze a probouzejte se plní energie, abyste začali nový den s radostí. Polštář je navržen anatomicky a dokonale odpovídá obrysům hlavy a krku. Je vyroben z jemné tkaniny, která je velmi jedmná na dotek, vypadá atraktivně a je kvalitní.

Měkká a podpůrná paměťová pěna

Jádro polštáře je vyrobeno z paměťové pěny, která se dokonale přizpůsobuje ​​tvaru hlavy a pomáhá eliminovat bolest krku tím, že poskytuje vynikající podporu pro vaši páteř. Díky anatomickému polštáři Dormeo Sleep Inspiration získáváte celoročně celou noc zdravého a klidného spánku.

Prodyšný materiál pro suché prostředí pro spaní

Strany potahu polštáře jsou vyrobeny z AirX - Airmesh tkaniny, která je prodyšná a zajišťuje nepřetržitou cirkulaci vzduchu v celém polštáři. Vzdušný a prodyšný vnitřní potah spolu se systémem AirX poskytuje čerstvé a suché prostředí pro spaní, zatímco 3D vzorek vnějšího obalu vytváří měkký pocit masáže.

Skvělý pro spánek na boku a na zádech

Dormeo anatomický polštář Sleep Inspiration je určen pro ty, kteří spí na zádech nebo na boku. Je k dispozici ve dvou provedeních okrajových linií - korálově růžová nebo azurově modrá. Potah polštáře lze prát na 40 °C.

polštář Inspiration Anatomický (1) polštář Inspiration Anatomický (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů