Dormeo polštář Aloe Vera Classic

polštář Aloe Vera Classic (2)
  • polštář Aloe Vera Classic (2)
  • polštář Aloe Vera Classic (1)
  • polštář Aloe Vera Classic (3)

Klasický polštář Aloe Vera je vhodný pro všechny spací polohy. Výšku a tvrdost polštáře můžete individuálně upravit podle svých potřeb. Je hypoalergenní a tím pádem vhodný pro osoby s alergiemi. Polštář lze prát na 60℃, snadno se tedy zbavíte roztočů. Velikost polštáře je 50x70 cm a je zabalen ve vakuovém vaku, který můžete opětovně použít. Více informací

 do 5-6 pracovních dní
690
570 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Dormeo
Kód výrobku:
ID106039104
Katalogové číslo:
PO23
Záruka:
2 roky

Příznivé účinky Aloe Vera

Polštář Aloe Vera je vyroben ze 100% mikrovláken Softdream s obsahem Aloe Vera, které pomalu a plynule uvolňují výživné látky.

Rostlinka Aloe Vera je známá svými přírodními léčivými účinky, obsahuje více než 160 biologických komponentů, které mají uklidňující a zjemňující účinek.

Příjemnější a lepší prostředí pro spánek

Vědecký výzkum jasně prokázal příznivý účinek rostliny Aloe Vera na lidskou pokožku. Potah polštáře Dormeo s obsahem Aloe Vera poskytuje pokožce zjemňující a změkčující účinek - i proto Vám vytvoří příjemnější a lepší prostředí pro spánek.

Při pravidelném používání polštáře Dormeo s Aloe Vera pocítíte jeho příznivé a léčivé účinky a určitě je oceníte. Výborně prodyšný polštář Vám zajistí svěží a suché prostředí pro spánek každou noc. Jeho dalším benefitem je úžasná měkkost a hebkost.

Zdokonalené mikrovlákna Wellsleep®

Jsou extrémně měkké, prodyšné a nepůsobí se do hrudek. Jejich struktura obsahuje malé vzduchové bublinky, které polštáři dodávají extra objem a pocit jakoby jste spali na tradičním péřové polštáři.

Polštář Dormeo Aloe Vera má na boční straně zip, díky čemuž si můžete regulovat výšku a tvrdost polštáře podle svých potřeb. Polštář je vhodný pro všechny spánkové polohy: na břiše, na zádech i na boku.

Nová viskózová vlákna pro ještě větší měkkost a termoregulaci

Polštář Aloe Vera obsahuje nejen moderní mikrovlákna Wellsleep ° - přidali jsme i nová viskózová vlákna poskytující ještě větší měkkost a pohodlí. Tento přírodní materiál s excelentními termoregulačními vlastnostmi a dokonalým odváděním vlhkosti udrží vaše spánkové prostředí hygienické a suché v každém ročním období.

Jedinečné balení pro efektivní uskladnění

Polštář Aloe Vera dostanete úhledně zabalený v opakovaně použitelném vakuovém sáčku, takže i dávno po nákupu můžete bezpečně a prakticky uskladnit.

Výhody

  • extrémně měkký a pohodlný
  • jemný k pokožce
  • Aloe Vera má léčivé a zklidňující vlastnosti
  • ideální pro všechny spánkové polohy
  • nastavitelná výška polštáře
  • hypoalergenní - výrobek úspěšně prošel hypoalergenickým testem
  • praní v pračce na 60 ° C
polštář Aloe Vera Classic (1) polštář Aloe Vera Classic (3)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů