Dormeo dětská matrace Baby Velikost 60x120 modra

dětská matrace Baby (1)
  • dětská matrace Baby (1)
  • dětská matrace Baby (2)
  • dětská matrace Baby (3)
  • dětská matrace Baby (4)

Spánek je pro dospívající dítě životně důležitý. Je tedy důležité, aby vaše dítě mělo tu nejlepší matraci, aby mohlo odpočívat v pohodlí a bezpečí. Dormeo dětská matrace Baby V2 poskytuje pevnou podporu, kterou lékaři doporučují, s jádrem z Ecocell pěny, která se přizpůsobuje tělu. Vodotěsná, snímatelný a omyvatelný potah spolu s antibakteriální úpravou CleanEffect udržují matraci čerstvou a bez zápachu. Více informací

 do 5-6 pracovních dní
2 780
2 298 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Dormeo
Záruka:
2 roky

LEPŠÍ SPÁNEK PRO ZDRAVĚJŠÍ, ŠŤASTNĚJŠÍ DÍTĚ

Spánek je nezbytný pro zdravý růst a vývoj dítěte nebo kojence, a proto dopřejte své ratolesti tu nejlepší volbu. Dormeo jsou odborníci na spánek, kteří vědí, jak se dobře vyspat, bez ohledu na to, zda jste velcí nebo malí. S dlouholetými zkušenostmi víme, jak navrhnout perfektní matraci, s vysokými standardy a nejlepšími materiály.

VĚDĚLI JSTE ŽE?

Studie ukazují, že při pouhých čtyřech až pěti hodinách spánku dochází ke snížení přirozených imunitních buněk až o 70%. Naopak při dostatečném a kvalitním spánku - sedm až devět hodin, dochází k jejich obnově.

PROČ JE PEVNÁ MATRACE PRO DÍTĚ NEJLEPŠÍ

Zatímco se může zdát, že měkčí matrace je přirozenou volbou pro dítě, ve skutečnosti je pro kojence pevný povrch na spaní lepší. Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí zjistilo, že hlavní příčinou úmrtí dětí v USA je syndrom náhlého úmrtí kojenců, často způsobený udušením v důsledku spacího povrchu, který je příliš měkký.

  • Dormeo Baby Mattress V2
  • Dormeo Baby Mattress V2

ECOCELL® PĚNA PRO PEVNÉ A FLEXIBILNÍ POHODLÍ

Srdcem matrace je 10 cm vrstva Ecocell® pěny, s pružnou, 3D buněčnou strukturou, která se přizpůsobí tělu vašeho dítěte a poskytne mu pevnou podporu, kterou potřebuje ke spánku. Unikátní design umožňuje výborné proudění vzduchu, aby matrace zůstala suchá a hygienická, poskytuje zdravější prostředí pro spaní a podporuje jejich rostoucí potřeby páteře.


VODĚODOLNÁ A OMYVATELNÁ, PRO MALÉ NEHODY A ROZLITÍ

Dětská matrace musí odolat drobným nehodám, ke kterým přirozeně dochází, proto Dormeo dětská matrace Baby V2 přichází s potahem, který lze v případě potřeby sundat a vyprat. Potah je vyroben z viskózy, tkaniny, která pomáhá odstraňovat vlhkost a udržuje vaše dítě v suchém prostředí. Vnitřní strana potahu je laminovaná, takže je voděodolná a chrání jádro matrace. Použití antibakteriálního a protiprachového ošetření CleanEffect zvyšuje bezpečnost a udržuje matraci čerstvou a bez zápachu.

Dormeo Baby Mattress V2

VYROBENO PODLE NEJVYŠŠÍCH STANDARDŮ, VE DVOU VELIKOSTECH A BARVÁCH

Dětská matrace je plně v souladu s předním světovým standardem pro matrace do postýlek, evropskou normou EN 16890:2017. Matrace je k dispozici ve dvou velikostech, 60x120 cm a 70x140 cm a v růžové nebo modré barvě.

dětská matrace Baby (2) dětská matrace Baby (3) dětská matrace Baby (4)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů