Dormeo Cestovní polštářek

Cestovní polštářek (1)
  • Cestovní polštářek (1)
  • Cestovní polštářek (2)

Nový cestovní polštář je luxusní způsob cestování v pohodlí a stylu. Vyroben je z paměťové pěny. Ideální je pro každého, kdo má problémy s páteří a bolestí zad. Pomáhá zmírnit trhnutí hlavy při náhlém probuzení. Jedna univerzální velikost. Snímatelný potah lze prát v pračce na 30℃. Více informací

 do 5-6 pracovních dní
590
488 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Dormeo
Záruka:
2 roky

Odhalte tajemství klidného spánku při cestování

Už jste unaveni z věčného cestování s položenou hlavou na rameni svého blízkého? Snažíte se dostat vaši ospalou hlavu do rohu mezi sedačku a okno? Snažíte se měnít polohya najít tu ideální? Ideální je si pořídit Cestovní polštářek Dormeo a už nebudete muset řešit nepohodlné spaní a bolest za krkem.

My máme řešení!

Cestovní polštářek Dormeo®  je přenosný inovativní polštář za krk z pěnové pěny, který vám poskytne veškerou podporu a komfort, který potřebujete při cestování. Nezáleží na tom, jakou přepravu používáte - pokud sedíte pohodlně, Cestovní polštářek Dormeo vám dokonale podepře hlavu a ulehčí vašemu krku.

Už se nemusíte vyhýbat cestovním polštářům

Někteří lidé se vyhýbají polštářům za krk, protože jsou objemné, špatně vyrobené, nepohodlné nebo příliš drahé. S polštářem Dormeo®  se můžete vyhnout všem těmto obavám, protože náš polštář má:

  • Tkaničky pro nastavení tvaru vhodného pro váš krk
  • Vysoce kvalitní viskoelastická pěna
  • Komprese pěny, která pomalu reaguje na tlak a vytváří perfektní kolébku pro vaši hlavu
  • Kompaktní a pohodlné řešení
  • Odnímatelný potah, který lze prát v pračce při teplotě 30 °C

Zážitky z cesty budou lepší

Pokud jste unavení z dlouhého cestování, připojte se k tisícům lidí, kteří si zvolili Cestovní polštářek Dormeo. S polštáře ve tvaru U získáte dokonalou podpěru a vaše hlava může odpočívat v pohodlné poloze. Pomáhá předcházet napětí a deformaci krku a ramenou, které se objevují po dlouhých hodinách cestování.

Vysoká kvalita

Získáte nejvyšší kvalitu viskoelastické pěny s kvalitní pamětí, která poskytuje vynikající podporu. Paměť pěnové pěny se dokonale přizpůsobuje jakémukoli tlaku. Je pokryta vnitřním krytem a poté umístěna do odnímatelného a omyvatelného plyšového potahu pro nejjemnější pocit.

Větrací otvory

Pro zajištění nejlepšího spánkového zážitku byl tento cestovní polštář navržen s větracími otvory, aby zajistil proudění vzduchu a zabránil nepříjemnému přehřátí, které se může objevit v teplých místech, jako je auto, vlak atd.

Všestrannost

Cestovní polštář Dormeo Travel je vynikající pro spaní v letadlech, automobilech, autobusech nebo vlacích. Můžete jej také používat doma u televize, čtení nebo studia. Použitelné u bazénů i na plážích.

Cestovní polštářek (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů