Těšte se na nové matrace

Máme pro vás skvělou zprávu. Již brzy budou v naší nabídce matrace a polštáře značky Magniflex. Značka Magniflex je špičkou ve svém oboru. 

Chcete zdravě, pohodlně a příjemně spát? Máme řešení, matrace Magniflex jsou to co od matrace očekáváte. Tyto jedinečné matrace mají nejvyšší zdravotní certifikace v EU, prodloužené záruky až na 12 let a patentované pěny.

MAGNIFLEX POUŽÍVÁ MATERIÁLY NEJVYŠŠÍ KVALITY

Znalost charakteristiky materiálů a jejich různých kombinací pomáhá k pochopení jejich výhod a ke správnému výběru matrace. Výzkumní pracovníci denně testují materiály, které jsou používány ve výrobě tak, aby bylo dosaženo správného složení a kvality produktů. Výsledky vývoje firma Magniflex patentuje. Neustále se inovuje a používá se co nejvíce přírodních vláken. To vše se děje v souladu s normami a předpisy. Na základě získaných patentů a certifikátů je možno garantovat nepřítomnost alergenních látek v matracích a polštářích, stejně jako látek, které mohou ohrožovat lidské zdraví a životní prostředí. Současně firma Magniflex garantuje jedinečnou zdravotní prospěšnost a podporu spánkové regenerace v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky.

 

STUDENÉ PĚNY

Studené pěny (High Resilience - HR) se vyznačují pružností, tvarovou stálostí a prodyšností. Tělu poskytují vyváženou ortopedickou podporu.

 

PAMĚŤOVÉ PĚNY

Paměťové pěny mají příznivé účinky na regeneraci těla, vytváří optimální anatomickou podporu a působí tak proti proleženinám.

 

SPECIÁLNÍ PĚNY

Magniflex své pěny neustále inovuje a snaží se nacházet řešení pro dokonalou spánkovou regeneraci. Výsledkem jsou produkty velmi výjimečné svým složením a příznivými účinky na lidské tělo.

 

POTAHOVÉ LÁTKY

Kvalitní potahové látky z nejlepších přírodních vláken jsou prodyšné a výborně odvádějí vlhkost. Tělu poskytují příjemný komfort a blahodárně působí na pokožku. Pro optimální termoregulaci lidského těla během spánku používáme i patentované speciální látky z technických vláken.

 

PŘÍRODNÍ SUROVINY

Tradiční přírodní suroviny mají vynikající termoregulační a hygroskopické vlastnosti, které jsou schopné zajistit vždy optimální spánkové mikroklima.